Ehitusfirma Hausers on Eesti ehitusturul tegutsenud üle 15 aasta. Selle ajaga oleme ehitanud üle 1000 korteri ning see number kasvab igapäevaselt. Loomulikult oleme me ehitanud ka teisi hooneid, aga korterelamuid meile meeldib ehitada. Meil on olemas juhtimissüsteem ISO 9001, kuid lisaks sellele oleme juurutanud Hausersi oma juhtimissüsteemi korterelamute ehitusele, et pakkuda oma klientidele võimalikult kvaliteetset toodet. Meie varasemate ehitustöödega saate tutvuda siit

 

Energiamärgis

Remmelga tn 4 kortermajad omavad arvutuslikku B-klassi energiamärgist.
B-klassi hoonete aastane summaarne energiakulu korterite ühe ruutmeetri kohta jääb vahemikku 106–126 kilovatt-tundi.

 

Lagede kõrgus

 

Konstruktsioon

Vundament Raudbetoon lintvundament
Välisseinad 190mm täis betoneeritud betoonõõnesplokk, soojustus krohvitud fassaadil EPS 250 mm, puitlaudisega fassaadil 150mm PIR soojustus (samaväärne soojapidavus, U-arv)
Siseseinad Korterite vahelised 190mm täis betoneeritud betoonõõnesplokk , korterite siseseinad kipsplaat kergseinad
Vahelaed Raudbetoon õõnespaneelid. Paneeli peal villaplaat 50mm ja pealevalu betoon 70mm
Katus Soojustus EPS (keskmiselt 350 mm, kaldes) koos tuulutussoonega villaplaadiga (30 mm) ja kaks kihti SBS katusekatet.
Fassaad Krohv ja puitlaudis
Aknad ja rõduuksed Puitaknad 3-kordse selektiiv klaaspaketiga. Väljast ja seest tumehallid.
Uksed Alumiiniumprofiilil hoonete peauksed. Korterite välisuksed puidust, lukustus sarjastatud (korteriomanik saab ühe võtmega avada nii trepikoja, korteri kui jalgvärava ukse).
Trepid Trepikoja sisene trepp metall taladel betoonastmetega.
Rõdud Teras piirded. Rõdude põrandad kaetud terrassilaudadega.
Lift Trepikojas on lift.

Tehnovõrgud

Küte Autonoomne gaasikatel mõlemas majas. Gaasikatel toodab ka sooja tarbevett. Korterites on vesipõrandaküte, mis on ruumiti eraldi reguleeritav.
Ventilatsioon Korterite põhised soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbe ventilatsiooniseaded, mis on paigaldatud panipaikade või vannitubade ripplagede taha.
Veevarustus ja kanalisatsioon Hoone on ühendatud linna vee- ja kanalisatsioonivõrku. Soe tarbevesi valmistatakse lokaalselt maja gaasikatlast. Näitude edastamine kauglugemisega.
Sadevesi Katuse sadeveed immutatakse pinnasesse.
Elekter Korteritel kahetariifne arvesti. Näitude edastamine kauglugemisega. Ripplae tsoonis süvistatud valgustid paigaldatud, muud valgustid ja paigaldus ei sisaldu hinnas. Kogu hoone valgustus on projekteeritud LED valgustusele.
Nõrkvool Paigaldatakse andmeside kaabeldus. Uksetelefonisüsteem. Võimalus lisatasu eest tellida valvesignalisatsiooni kaabeldus.

Viimistlus

Materjalid Vastavalt siseviimistlusvalikutele
Korteri laed Viimistletud õõnespaneel laed, paneelivuugid nähtavad. Osaliselt metallkarkassil kipslaed (esik, vannituba, panipaik), pahteldatud ja värvitud.
Seinad Krohvitud, pahteldatud, värvitud
Põrandad Esikus ja san. ruumides keraamiline plaat. Teistes ruumides tamme laudparkett. Põranda tooni puidust põrandaliistud.
Pesuruumid Vannitoa, wc ja leiliruumi põrandad plaaditud; vannitoa seinad plaaditud täies ulatuses, wc seinad värvitud. Laed värvitud.
Leiliruum Leiliruum lisatasu eest valitud korteritel, 4.korruse korteritel leiliruum hinnas. Leiliruumis lepa laudis, elektrikeris 6kW. Sauna karastatud klaasuks.

Heakord

Parkla Kõik parkimiskohad kinnistul, mis jagunevad korterite vahel. Külaliste parkimine tänaval.
Teed, platsid Tee ja parkimiskohad on kombineeritud asfaldi, tänavakivi ja murukiviga.
Haljastus Kinnistul säilib enamus kõrghaljastusest, mis ei jää hoonete ja platside alla. Kogu pinnas korrastatakse, tasandatakse ning külvatake muru. Hoonete kolmele küljele rajatakse peenrad.
Mänguväljak Kahe maja vahelisel alal paikneb mänguväljak liivakasti, kiige ja pinkidega.
Aed Kogu kinnistu on aiaga piiratud. Tänava külgedelt puit lippaed. Sõidukitele automaatikal avatav liugvärav, jalgsi liikujatele lukustatav jalgvärav.

mati

Küsige lisainfot

Mati Meier
Kinnisvara müügijuht
Tel: +372 550 3550

Võtke meiega ühendust

*
*
*
*
Mati Meier
Kinnisvara müügijuht
Tel: +372 550 3550
mati